fbpx
Conferences

סגן נשיא BCD: "אנחנו אחת החברות המובילות בהעסקת נשים"

"העתיד הוא בטכנולוגיה, באפליקציות, בבינה מלאכותית, בבלוקצ'יין ודיגיטיליזציה",
כך מתאר סגן נשיא BCD את עתיד השירותים בתחום הנסיעות העסקיות.

"שר התיירות דיבר על עוד מלונות בתל אביב, אנחנו מוכנים למלא אותם", הצהיר יאניס קארמיס, סגן נשיא בכיר לתכנון ופיתוח מוצר בחברת BCD Trvel. "אנחנו החברה השנייה בגודלה בעולם בניהול נסיעות, עם מכירות של 27 מיליארד דולר בשנה. תעשיית התיירות בישראל כולה היא 22 מיליארד דולר בשנה".

"אנחנו ממוקדים בקיימות לטווח הארוך", הוסיף קארמיס. "אם זה בנוגע לעובדים – אנחנו נחשבים לאחד ממקומות העבודה הטובים ביותר לנשים, בטופ 25 בארה"ב. טופ 200 בארה"ב ובעולם בקיימות סביבתית. אנחנו מובילים בציות לנהלי הפרטיות PCI, באבטחת מידע. אנחנו מתמקדים בקיימות שמיתרגמת למיקוד בהשקעות שלנו. לא היום או מחר, אלא בדור הבא-הבא".

קארמיס דיבר על מדיניות ההשקעה של BCD, הנוגעת לשלושה תחומים: "גלובליזציה – אנחנו עסק גלובלי וצריכים שותפים גלובליים. במערכות היחסים האלה מבחינה מסחרית, תפעולית וטכנולוגית. אנחנו מביאים טכנולוגיות חדשות לשוק, ללקוחות שלנו שהם החברות הגדולות ולנוסעים. בגיוון והרחבת ההצעות שלנו. בחודש שעבר השקנו ורטיקל תעשייתי של חברות גז ונפט. התחום השלישי הוא טכנולוגיה ויצירת חוויה".

"אחת הסיבות המרכזיות להשקעה בטכנולוגיה אחוז גדול מהרווחים שלנו, היא השינוי המהותי בתחום. לרוב מדברים על ניהול נסיעות העסקים כעל B2B, עסק לעסק. הלקוחות שלנו הם החברות הגדולות ומנהלי הנסיעות שלהן. בעולם היום צריך לחשוב מעבר. אנחנו חברת B2B2C. יש מיקוד חזק יותר איך מגיעים לנוסע הבודד, כאילו אנחנו עובדים ישירות מול לקוחות.

"הנוסעים רוצים להיות מחוברים", הסביר קארמיס. "הם לא רוצים לחכות, אלא לשנות הזמנה, שתהיה גישה קלה למידע, שלא ילחצו על כמה דברים, תשלח מידע, תהיה פרואקטיבי. זה משנה את איך שאנחנו חושבים".
"העתיד הוא טרנספורמציה דיגיטלית. יש לנו סוכנים מיומנים, מנהלי תיקים שיעזרו לכם ליישם כל מה שחשוב בתכנית הנסיעה, להתמקח על מחירי מלונות וטיסות. אלו שירותים, אבל העתיד הוא בטכנולוגיה, באפליקציות, בבינה מלאכותית, בבלוקצ'יין ודיגיטליזציה".

"האם אנחנו ב-BCD רוצים להמשיך להיות חברה שמציעה שירותים, או להתפתח לחברת טכנולוגיה? אנחנו בצומת דרכים. התשובה שלי היא שאנחנו לא רוצים להיות חברת טכנולוגיה. אנחנו לא רוצים למכור תוכנה. אנחנו רוצים להיות משהו באמצע: חברה שמציעה שירותים דיגיטליים. אנחנו צריכים לשלב את כל הנכסים הקיימים שלנו: היכולות, החיבורים האישיים שחשובים לנסיעות ולמזג את זה עם טכנולוגיות, עם דרכים חדשות לעשות עסקים".
קארמיס הסביר כי החברה משקיעה בארבעה ממדים בתעשייה:

"פישוט דיגיטלי – איך מקלים על הנוסע לעשות דברים באמצעות הנייד, להישאר מחובר, להשתמש בבינה מלאכותית ובצ'ט.
הפצה – התוכן שחשוב לכם לתכנון נסיעות לא נמצא במקום אחד. אנחנו משקיעים במערכות ושותפויות כדי להנגיש אותו.
דאטה – הדלק של התעשייה. האתגר הוא לאסוף הכול ולנוע מעולם בו אוספים מידע, לדאטה חזוי או הסקת מסקנות עסקיות.
פלטפורמות – חברות מחפשות להנגיש את השירותים שלהן בצורה גלובלית. הן מצפות לעקביות גלובלית, שהעובדים יקבלו אותו שירות בכל מקום בעולם. אי אפשר להשקיע רק במוצר או שניים, אלא בשילוב המוצרים האלה. פלטפורמות הן זריזות, משולבות ופתוחות, ערכים שלרוב לא משויכים לעולם הנסיעות אבל חייבים לאמץ כדי להיות רלוונטיים ולגדול בעולם העתידי".

סיקורים נוספים

צ'ק-אין ללא קבלה, שירות חדרים דרך אפליקציה ותרבות פנאי במלון - אביה מזרחי־מגן מנכ"לית רשת מלונות פתאל ישראל

צ'ק־אין ללא קבלה, שירות חדרים דרך אפליקציה ותרבות פנאי במלון

Bleisure זו כבר לא מלה גסה- אלי כרמון וענת זך

שחר מרקוביץ', סמנכ"ל דיגיטל ומחשוב אל על, מתאר את השינויים הדרמטיים שעוברת החברה, שיפור חוויית הלקוח באמצעות בינה מלאכותיות וצורת עבודה של סטארט־אפ

לוין נגד גנץ: "אני לא מבין אם הוא קם על הצד הכחול או הלבן"

מה מפחיד את מומחי הסייבר בתעופה

האתגר הגדול של הנסיעות העסקיות- אורי בן ארצי, ראש תחום נסיעות עסקיות באירופה וישראל בחברת אמדאוס

"עתיד התיירות הוא סביב הנוסעים עצמם, בינה מלאכותית ופרסונליזציה"

מנכ"ל משרד התיירות: "צריך תחבורה ציבורית 24 שעות, כמה ימים? העם יחליט"

החדשנות תוביל לצמצום מספר חברות התעופה