fbpx
Conferences

סוכן הנסיעות לא ייעלם

"בתעשיית התיירות יש לגורם האנושי משקל רב", כך אמר עפר חודורוב, מנכ"ל קבוצת התיירות דיזנהאוז BTC

"אנו עוסקים בתעשייה שבה לגורם האנושי יש משקל רב, אך במקביל אנו חייבים להתאים את עצמנו להתפתחויות הטכנולוגיות. יש דרישה לכלים שיסייעו ללקוח לייעל, לשפר ולשקף את כל התהליך הכרוך בנסיעה מול החברות והנוסע העסקי"

"את הכנס יזמנו בהנהלת קבוצת דיזנהאוז BTC בשיתוף פעולה עם עיתון "דה מרקר" במטרה להעלות את נושא התפתחות הטכנולוגיה והשפעתה על ענף התיירות. כידוע לכולנו, ענף התיירות בארץ ובעולם עובר בשנים האחרונות מהפכה משמעותית, בחלקה כתוצאה משינויי מדיניות מקומיים כדוגמת תכנית "שמיים פתוחים" אותה קידם בעיקר שר התיירות יריב לוין, ובחלקה כתוצאה מכניסת קבוצות גלובליות וטכנולוגיה מתקדמת על כל רבדיה המשנה לחלוטין את כל כללי המשחק בתחום", כך אמר היום עפר חודורוב, מנכ"ל קבוצת התיירות דיזנהאוז BTC.

לדבריו, "קבוצת דיזנהאוז פועלת במגוון רחב מאוד של סגמנטים בתחום התיירות, דבר שמחייב אותה להתאים את עצמה לשינויים המקומיים והגלובליים בענף. ליבת העסקים של הקבוצה היא הפעילות הנרחבת מול המגזר העסקי במסגרתה אנו משרתים למעלה מ-1500 חברות מכל המגזרים ובכל ההיקפים. מגופי ענק עם עשרות אלפי עובדים ועד חברות סטרטאפ ועמותות. בפעילות זו אנו פועלים בשיתוף פעולה מלא עם שותפינו הגלובליים, חברת BCD TRAVEL שהינה החברה המובילה בעולם לניהול נסיעות במגזר העסקי. דבר שמאפשר לנו לשרת את לקוחותינו באמצעות הכלים המתקדמים ביותר בתחום".

חודורוב תיאר בדבריו את עוצמתה של החברה תוך שהוא מציין כי "BCD TRAVEL הינה קונגלומרט תיירות בינלאומי הפועל בכ-110 מדינות, מעסיק למעלה מ-13,000 עובדים עם מחזור מכירות מצטבר של כ-27 מיליארד דולר תיירות עיסקית בשנת 2018. החל משנת 2006, דיזנהאוז הינה הנציגה הרישמית שלBCD TRAVEL בישראל. והקשר הזה תורם רבות להתפתחות של דיזנהאוז בישראל, הן באמצעות טכנולוגיה מתקדמת שמיובאת לארץ והן באמצעות רמת השירות והסטנדרט הנדרש לשרת לקוחות בינלאומיים, סטנדרט שמושך מעלה את רמת השירות בכל קבוצת דיזנהאוז."

חודורוב התייחס בדבריו לרלוונטיות שיש כיום לתפקיד סוכן המכירות וציין כי "רבים שואלים אם לא עבר זמנו של סוכן הנסיעות ואני משיב בביטחון מלא שלא. סוכן הנסיעות לא נעלם ולא ייעלם. נוכחותו בענף היא הכרחית. מרכיב השירות הינו מרכיב מהותי במיוחד עבור המגזר העיסקי. אנו עוסקים בתעשייה שבה לגורם האנושי יש משקל רב, אולם במקביל אנו חייבים להתאים את עצמנו להתפתחויות הטכנולוגיות. היום הדרישה היא לכלים חכמים ולטכנולוגיה שתסייע ללקוח לייעל ולשפר ולשקף את כל התהליך הכרוך בתהליך הנסיעה תוך יעילות ושקיפות מלאה מול הלקוחות".

בסיום הרצאתו אמר חודורוב כי: "קבוצת דיזנהאוז משקיעה רבות לטובת לקוחותיה. כמובילי שוק בתיירות בישראל בכלל ובניהול נסיעות למגזר העסקי בפרט, מצאנו לנכון להפיק את הכנס על מנת לעורר מודעות ודיון סביב נושאים חשובים אלו. אנו פותחים את הכנס שמחבר בין הנושאים האלו ובין שלל הגורמים באקו-סיסטם בו אנו פועלים."
עפר אף התפעל ממאות הנוכחים באולם והודה לחברי BCD שהגיעו מכל העולם – ארצות הברית, וונצואלה, אינדונזיה, סינגפור, ניו זילנד, אנגליה, רומניה וסרילנקה ועוד, לכבד את הכנס בנוכחותם.

עפר חודורוב

סיקורים נוספים

החדשנות תוביל לצמצום מספר חברות התעופה

סגן נשיא BCD: "אנחנו אחת החברות המובילות בהעסקת נשים"

"עתיד התיירות הוא סביב הנוסעים עצמם, בינה מלאכותית ופרסונליזציה"

"נותנים פתרון לשוק שרק מתחיל להבין את הסייבר"

"70% ממנהלי הנסיעות מתוסכלים מכלי ההזמנות"

בשורה חדשה לעולם התעופה: מטוס הנוסעים החשמלי הראשון- אביב צידון, יו"ר ומייסד שותף ב–Eviation Aircraft: "מטוס נוסעים המופעל בחשמל יוביל להפיכת מטוסים קטנים לכלי תחבורה של כולנו"

צ'ק-אין ללא קבלה, שירות חדרים דרך אפליקציה ותרבות פנאי במלון - אביה מזרחי־מגן מנכ"לית רשת מלונות פתאל ישראל

מה מפחיד את מומחי הסייבר בתעופה

מנכ"ל משרד התיירות: "צריך תחבורה ציבורית 24 שעות, כמה ימים? העם יחליט"

"Wizz Air תטיס 100 מיליון נוסעים בשנה"