fbpx
Conferences

קמעונאות בעידן דיגיטלי: נפתחה ועידת Retail

בכירי ענף הקמעונאות הישראלית משתתפים בוועידה של המחלקה המסחרית של The Marker. רמי לוי, אוריאל לין, מיכאל אסלן ורבים נוספים ידברו על האתגרים והפתרונות של העולם החדש

בעולם מחובר ובעידן של קניות מקוונות האתגר הגדול של הקמעונאים הוא להישאר רלוונטיים. בנושא הזה, ובנושאים בוערים אחרים, עוסקת ועידת Retailמחוברים 24/7 של המחלקה המסחרית של The Marker, שנפתחה היום (שני) באולם אווניו בקריית שדה התעופה.

את הוועידה פתח אלעד גולדברג, מנכ"ל ומייסד Digital-IL ומקים החטיבה העסקית של ebay בישראל. הוא ישאל האם עוד ניתן להציל את הקמעונאות בישראל? עו"ד אוריאל לין, נשיא איגוד לשכות המסחר, יזהיר מפני מדיניות הממשלה שתמוטט את המגזר הקמעונאי בישראל. לעומתו, הממונה על הרשות להגנת הצרכן ולסחר הוגן, עו"ד מיכאל אסלן, ידבר על אכיפה לצד הקלות רגולטוריות חדשות לקמעונאים.

בדיון הראשון, בנושא אסטרטגיות קמעונאיות בעידן הקונה הרב ערוצי, ישתתפו עמית זאב, מנכ"ל דור אלון ניהול מתחמים קמעונאיים; רמי לוי, מנכ"ל ובעלים רמי לוי שיווק השקמה; אלרועי תורג'מן, מנכ"ל רשת אופטיקנה; חוה זינגבוים, מייסד ומנכ"ל תאגיד הקוסמטיקה HAVA ZINGBOIM; ודן פילץ, מנכ"ל ובעלים משותף של דיזינגוף סנטר.

אריק קפון, מנכ"ל משותף של RetailSoft ידבר על הפתרונות הטכנולוגיים לניהול רשת קמעונאית. שי פרמינגר, מנכ"ל ERN סליקת תשלומים, יספר על הוראת קבע בנקאית – הדור הבא של הצ'ק הדיגיטלי.

רמי לוי יעלה לבמה פעם נוספת, הפעם לשיחה משותפת עם יפית אטיאס לוי, סמנכ"לית השיווק של רמי לוי שייווק השקמה. רועי לוי, מנהל Gett Delivery Israel ידבר על מינוף "אפקט אמאזון" כדי לשפר את חוויית הקניות אונליין.

מנכ"ל קבוצת נירם גיתן NGG, רם יאולוס, יספר על המודל ההיברידי לאתגרי הקמעונאות של ימינו. רמי דרור, מנכ"ל הלמן-אלדובי בית השקעות ידבר על המהפכה הגדולה בפנסיה ואיך היא משפיעה עליכם כמעסיקים.

חלק נוסף של הוועידה יוקדש להרצאות בסגנון TED בנושא קמעונאות. ישתתפו בו דן סופר, מנכ"ל וריפון ישראל; מארק גרנות, מנכ"ל אפלאוז ישראל; עידן סרג'י, ממייסדי חברת MYSTORE-E; והילה מוסקוביץ ששון, מנהלת שיווק חטיבת Voice.AI אודיוקודס.

בדיון על שיווק מנצח בעולם עשיר בפלטפורמות יקחו חלק בן מוסקל, מנכ"ל באומן בר ריבנאי; דנה לביא, מנכ"לית קבוצת הדקה ה-90; גלי ברגר, ראש מערך תקשורת ותוכן בסופר פארם; אשלי וקסמן בקשי, היוטוברית המובילה בישראל ואושיית לייפסטייל וטיפוח; ויוסי ארדמן, מנהל תחום דיגיטל ודאטה באלקטרה מוצרי צריכה.

את הוועידה ינעלו שירלי קנטור, מומחית לפיתוח אג'נדה חברתית לחברות ומותגים, שתדבר על אג'נדה חברתית על רצפת המכירה; והכלכלן והיועץ הפיננסי שלמה מעוז, שידבר על מגרש השעשועים של המסחר הקמעונאי.

סיקורים נוספים

"התחלנו את מהפכת ה-AI הקולית"

"כשאגיע לשיא יכול להיות שאחפש לשרת במקום אחר"

"מה שחסר היום שהקופה תהיה מחוברת למדף" - רמי לוי ויפית אטיאס לוי בשיחה עם קרן מרציאנו

"אנחנו משתדלים לצמצם את הנטל הרגולטורי"

עו"ד מיכאל אטלן התייחס בדבריו לניסיון לצמצם את הנטל הרגולטורי על הקמעונאים תוך הגנה על זכויות הצרכנים

עוברים לתשלום דיגיטלי

אמיר רביד, סמנכ"ל פיתוח עסקי ומנהל חטיבת פתרונות התשלום, וריפון ישראל

כך תמנעו מלקוחות לנטוש את עגלת הקניות באונליין?

איילת לביא־צעירי, סמנכ"ל קשרי לקוחות ושיווק, COMAX

"אנחנו מחברים בין המוכר בחנות למנהלים"

אריק קפון, מנכ"ל משותף ב- RetailSoft

"מדובר ב-90% חיסכון במחיר שאנחנו משלמים על הפנסיה שלנו"

רמי דרור, מנכ"ל הלמן אלדובי בית השקעות, מסביר על המהפכה הגדולה בפנסיה ואיך היא משפיעה על המעסיקים ועל הצרכנים

המודל ההיברידי: פתרון לאתגרי הקמעונאות

רם יאולוס, מנכ"ל קבוצת NGG, מסביר איך ארגונים יכולים לשרוד בעולם שעובר כל הזמן שינויים

"חלון הראווה צריך להיות מושלם"

6 טרנדים טכנולוגיים בעולם הקמעונאות